خانه

Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

به Xincheng inflatable ltd ، تولید کننده پیشرو در جستجوی تورم ، دسته کوچک موسیقی جاز ، سرسره بادی ، شهر سرگرم کننده ، بازی های آب ، چادر بادی ، پینت بال و قوس ، مدل ، بالون ، رقصنده هوا و غیره خوش آمدید ، که در سال 2006 به عنوان یکی از بزرگترین ها تاسیس شده است تولید کنندگان بادی در چین ، بیش از 14 سال تجربه در زمینه بادی.

 

ما مشتریانی از سراسر جهان داریم و بیشتر مشتریان ما از کشورهای اروپایی هستند ، شما می دانید که کشورهای اروپایی در مورد اسباب بازی های بادی بسیار سختگیر هستند ، برای محافظت از خصوصیات مشتریان ما ، ما نمی توانیم در اینجا اطلاعات را به آنها نشان دهیم ، اما در صورت لزوم می توانیم به صورت خصوصی به شما پیشنهاد دهیم.

 

بگذارید من به سادگی فناوری خود را به شما معرفی کنم:

در مورد مواد ، تمام مواد مورد استفاده ما از افلاطون است که همچنین بهترین ماده در چین برای ساخت اسباب بازی های بادی است ، برای پارچه های داخلی نیز ما از PVC استفاده می کنیم که می تواند از دوام محصولات ما اطمینان حاصل کند.این ماده دارای ویژگی نسوز مطابق با جدیدترین استانداردهای اروپا است.

 

برای چاپ ، ما نقاشی دیجیتال با حفاظت از محیط زیست ، غیر سمی را اتخاذ می کنیم ، همچنین پوشش مایع محافظ اضافی را که از ایالات متحده آمریکا نیز وارد می شود اضافه می کنیم ، به این ترتیب نقاشی به راحتی محو نمی شود.

 

در مورد حمل و نقل ، ما نماینده حمل و نقل خود را داریم ، آنها تجربه غنی در حمل و نقل دارند و آنها آن را به خوبی به پایان می رسانند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

به Xincheng با مسئولیت محدود inflatable ltd خوش آمدید .

Xincheng inflatables ltd در سال 2006 تاسیس شده است ، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بادی در چین ، بیش از 8 سال تجربه در ساخت گزاف گویی تورم ، دسته کوچک موسیقی جاز ، سرسره بادی ، شهر سرگرم کننده ، بازی های آبی ، چادر بادی ، پینت بال و قوس ، مدل ، بادکنک ، رقصنده هوا و غیره

ما یک تیم طراحی حرفه ای داریم که به عنوان تکنسین های کامپیوتری سه بعدی ماهر و همراه با طراحان گرافیک و سازندگان الگوهای ، تکنیک های خیاطی ماهر و محصولات منحصر به فرد و نوآورانه فعالیت می کنند.
طراح Xincheng در هر ماه حدود 10 عدد بازی طراحی جدید را برای انتخاب مشتری ارائه می دهد و ما همچنین می توانیم طراحی را به عنوان نیاز مشتری ارائه دهیم.

در فرایند تولید ، Xincheng بسیاری از تکنیک های پیشرفته و ماهر را اتخاذ می کند.
همه بازی ها مطابق جدیدترین استاندارد EN14960 ساخته شده اند و بهترین پارچه ابریشمی pvc 0.55 میلی متر را از افلاطون انتخاب می کنند.
ما دوخت مخصوص سوزن دوتایی را اتخاذ می کنیم و چرخ خیاطی از ژاپن وارد می شود. موضوعات نایلون دارای سنگین بودن قوی هستند و دارای گواهی SGS هستند.
ما از دستگاه برش اتوماتیک رده بالایی که از آلمان وارد شده است استفاده می کنیم که می تواند مواد را به طور دقیق ، یکدست و سریع برش دهد.
ما بهترین مهارت های چاپ دیجیتال را برای اطمینان از کیفیت محصولات بادی به کار می گیریم. این چاپ با محافظ مایع وارد شده از ایالات متحده است و چاپ دیگر محو نخواهد شد و استفاده از آن طولانی تر خواهد بود رنگ تست SGS و بدون سرب را پشت سر گذاشته است. این برای محصولات بادی بسیار مهم است ، زیرا بیشتر محصولات ما توسط کودکان استفاده می شود.

Xincheng پاسخگوی نیازهای مشتریان ما از طریق درب به درب ، C&F ، FOB ، از طریق هوا ، با سرویس اکسپرس است که خدمات درجه یک است.

infatalbes Xincheng محصولات بادی را به بیش از 100 کالای فروخته شده و به خاطر کیفیت و خدمات در بازارهای جهانی ، به ویژه اروپا ، آمریکای شمالی ، خاورمیانه و استرالیا و غیره شهرت فراوانی کسب کرده است که به ما یک پستی برای موفقیت می بخشد.
ما می توانیم نیازهای مشتریان خود را از طریق درب به درب خدمات ، C&F ، FOB ، با استفاده از خدمات اکسپرس که درجه یک سرویس است ، برآورده کنیم.

ما قاطعانه اعتقاد داریم بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش ، تخت خواب شرکت ما است. در کارخانه ، ما در هر بخش تیم کنترل کیفیت ویژه ای داریم که کیفیت آن را کاملا مطابق با نیاز مشتری بررسی می کنند.

چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : Xincheng

تعداد کارمندان : <300

فروش سالانه : 800000-150000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها