خانه

Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

به شرکت Xincheng inflatable ltd ، تولید کننده پیشرو گزاف گازی با تورم ، دسته کوچک موسیقی جاز ، اسلاید بادی ، شهر سرگرم کننده ، بازی های آبی ، چادرهای بادی ، پینت بال و قوس ، مدل ، بالون ، رقصنده هوا و غیره خوش آمدید ، که در سال 2006 به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بادی در چین ، تجربه بیش از 12 سال در مورد تورم بادی.

ما مشتری هایی از سراسر دنیا داریم و بیشتر مشتری های ما از کشورهای اروپایی هستند ، شما می دانید که کشورهای اروپایی نسبت به اسباب بازی های بادی بسیار سختگیر هستند ، برای محافظت از حریم خصوصی مشتریان ما نمی توانیم اطلاعاتی را در اینجا به آنها نشان دهیم ، اما ما می توانیم در صورت لزوم به صورت خصوصی به شما پیشنهاد دهیم.

بگذارید تکنولوژی خود را به شما معرفی کنم:

درباره مواد ، تمام موادی که از آن استفاده کردیم از افلاطون است که همچنین بهترین مواد برای ساخت اسباب بازی های بادی در چین است ، برای حباب های داخلی ما همچنین از PVC استفاده می کنیم که می تواند از ماندگاری بالای محصولات ما اطمینان حاصل کند. این ماده دارای مشخصات نسوز و مطابق با جدیدترین استانداردهای اروپایی است.

برای چاپ ، ما نقاشی دیجیتالی را با حفاظت از محیط زیست ، غیر سمی به کار می گیریم ، همچنین مایع محافظ اضافی را که از آن نیز از آمریکا وارد می شود ، اضافه خواهیم کرد تا نقاشی به راحتی محو نشود.

درباره حمل و نقل ، ما نماینده حمل و نقل خود را داریم ، آنها تجربه ای غنی در حمل و نقل دارند و آنها آن را به خوبی تمام می کنند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

به Xincheng با مسئولیت محدود inflatable ltd خوش آمدید .

Xincheng inflatables ltd در سال 2006 تاسیس شده است ، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بادی در چین ، بیش از 8 سال تجربه در ساخت گزاف گویی تورم ، دسته کوچک موسیقی جاز ، سرسره بادی ، شهر سرگرم کننده ، بازی های آبی ، چادر بادی ، پینت بال و قوس ، مدل ، بادکنک ، رقصنده هوا و غیره

ما یک تیم طراحی حرفه ای داریم که به عنوان تکنسین های کامپیوتری سه بعدی ماهر و همراه با طراحان گرافیک و سازندگان الگوهای ، تکنیک های خیاطی ماهر و محصولات منحصر به فرد و نوآورانه فعالیت می کنند.
طراح Xincheng در هر ماه حدود 10 عدد بازی طراحی جدید را برای انتخاب مشتری ارائه می دهد و ما همچنین می توانیم طراحی را به عنوان نیاز مشتری ارائه دهیم.

در فرایند تولید ، Xincheng بسیاری از تکنیک های پیشرفته و ماهر را اتخاذ می کند.
همه بازی ها مطابق جدیدترین استاندارد EN14960 ساخته شده اند و بهترین پارچه ابریشمی pvc 0.55 میلی متر را از افلاطون انتخاب می کنند.
ما دوخت مخصوص سوزن دوتایی را اتخاذ می کنیم و چرخ خیاطی از ژاپن وارد می شود. موضوعات نایلون دارای سنگین بودن قوی هستند و دارای گواهی SGS هستند.
ما از دستگاه برش اتوماتیک رده بالایی که از آلمان وارد شده است استفاده می کنیم که می تواند مواد را به طور دقیق ، یکدست و سریع برش دهد.
ما بهترین مهارت های چاپ دیجیتال را برای اطمینان از کیفیت محصولات بادی به کار می گیریم. این چاپ با محافظ مایع وارد شده از ایالات متحده است و چاپ دیگر محو نخواهد شد و استفاده از آن طولانی تر خواهد بود رنگ تست SGS و بدون سرب را پشت سر گذاشته است. این برای محصولات بادی بسیار مهم است ، زیرا بیشتر محصولات ما توسط کودکان استفاده می شود.

Xincheng پاسخگوی نیازهای مشتریان ما از طریق درب به درب ، C&F ، FOB ، از طریق هوا ، با سرویس اکسپرس است که خدمات درجه یک است.

infatalbes Xincheng محصولات بادی را به بیش از 100 کالای فروخته شده و به خاطر کیفیت و خدمات در بازارهای جهانی ، به ویژه اروپا ، آمریکای شمالی ، خاورمیانه و استرالیا و غیره شهرت فراوانی کسب کرده است که به ما یک پستی برای موفقیت می بخشد.
ما می توانیم نیازهای مشتریان خود را از طریق درب به درب خدمات ، C&F ، FOB ، با استفاده از خدمات اکسپرس که درجه یک سرویس است ، برآورده کنیم.

ما قاطعانه اعتقاد داریم بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش ، تخت خواب شرکت ما است. در کارخانه ، ما در هر بخش تیم کنترل کیفیت ویژه ای داریم که کیفیت آن را کاملا مطابق با نیاز مشتری بررسی می کنند.

چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت چین Xincheng Inflatables ltd نمایه شرکت
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : Xincheng

تعداد کارمندان : <300

فروش سالانه : <3000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها چین Xincheng Inflatables ltd گواهینامه ها